Leasing ciągnika siodłowego i naczepy

Leasing operacyjny, finansowy lub pożyczka leasingowa na zakup ciągnika siodłowego lub naczepy niezbędnego w każdej firmie transportowej w procedurze uproszczonej bez konieczności przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US. Oferta leasing bez przedstawiania dokumentów finansowych PIT i CIT o dochodach na zakupu TIRA lub ciężkiego holownika drogowego.

• Leasing, pożyczka leasing na ciągnik siodłowy i naczepę, nową i używaną – od 0 % wpłaty – bez ZUS i US (okres leasingu + wiek pojazdu = 12 lat).

Pożyczka leasingowa od wartości brutto lub netto wybranego ciągnika siodłowego i naczepy.

• Leasing na nowe i używane ciągniki siodłowe i naczepy od 10 % wpłaty własnej bez PIT/CIT i ZUS i US – wartość pojazdu do 150 000 PLN – oferta uzależniana od specyfiki pojazdu, rocznika i okresu działalności firmy.

• Oferta leasingu operacyjnego na ciągniki siodłowe i naczepy 12–20 letnie i starsze – wysokość wpłaty ustalana indywidualnie.

• Leasing dla nowej firmy (3, 6, 9 i 12 miesięcznej) – wysokość opłaty wstępnej ustalana indywidualnie.

Leasingu transportu ciężkiego dla klientów z problemami w BIKu – wpłata od 5-10 %.

• Wartość minimalna autokaru lub autobusu – 15 000 PLN netto.

Możliwość leasingu na maszyny kupowane na terenie Unii Europejskiej – dla wybranych roczników.

• Leasing zwrotny lub pożyczka leasingowa – dla wybranych roczników, rozpatrywany indywidualnie.

Waluta PLN lub EURO – Stała lub zmienna stopa procentowa – Raty równe, degresywne lub sezonowe – Ubezpieczenie własne, lub pakiet funduszu leasingowego w ratach – uzależnione od rocznika pojazdu i formy leasingu.