Leasing samochodów

W naszej ofercie na poszczególnych podstron znajdą Państwo informacje o leasingu w procedurze uproszczonej, leasing na dowód osobisty, bez PIT i CIT z wpłatami od 1% na samochód o wartości do 150 000 PLN netto, jak również możliwość leasingu droższych samochodów, nowych i używanych od 0% wkładu własnego, zaświadczeń z ZUS i US. 

• Leasing na samochód osobowy i dostawczy

• Leasing na samochód ciężarowy i pojazd specjalistyczny

• Leasing ciągnika siodłowego i naczepy

• Leasing autobusu i autokaru

Leasing samochodowy w Polsce oferuje większość działających na rynku funduszy leasingowych, różnice w ofercie firmy finansujących pojawiają się w monecie wystawienia dokumentu sprzedaży na wybrany samochód przez sprzedawcę. W zależności od formy sprzedaży pojazdu leasing możemy podzieli na:

Leasing operacyjny – na samochody nowe i używane (osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe (TIR), naczepy, autobusy, autokary i pojazdy specjalistyczne) sprzedawane na pełną fakturę VAT (cena netto + VAT 23%) – kupowane w salonie, komisie samochodowym, od firmy użytkującej pojazd i samochody poleasingowe i pokontraktowe sprzedawane przez fundusze leasingowe i firmy wynajmujące auta.

Leasing finansowy (kapitałowy) –na samochód nowy i używany (osobowy, dostawczy, ciężarowy, ciągnik siodłowy (TIR), naczepę, autobus, autokar, pojazd specjalistyczny)  sprzedawane na pełną fakturę VAT (cena netto + 23% VAT).

Leasing finansowy VAT marża, kredyt samochodowy – na auta używane (osobowe) sprzedawane w komisie, na placu samochodów poleasingowych lub kupowane od osoby prywatnej (pojazdy zwolnione z podatku VAT).

Pożyczka leasingowa od wartość netto lub brutto samochodu. Oferta dla nowych i używanych samochodów sprzedawanych na pełną fakturę VAT, fakturę VAT marża lub na umowę kupna i sprzedaży. Na zakup samochodu osobowego, dostawczego, ciężarowego, ciągnika siodłowego, naczepy, podjazdu specjalistycznego, autokaru i autobusu.

Oferty leasingu dla klientów z negatywną historią w bazach BIK – wpłat własna od 5-10%.

• Minimalna wartość samochodu – 15 000 PLN.

• Leasing dla nowych firm – wysokość opłaty wstępnej od 10%.

Oferty leasingu bez zgody współmałżonka.

Możliwość leasingu samochodów kupowanych na terenie Unii Europejskiej – dla wybranych roczników.

Leasing zwrotny (operacyjny, finansowy lub pożyczka leasingowa) techniczny i płynnościowy – rozpatrywany indywidualnie.